Puodai

Puodų rinkinys : TEFAL UNO 10 Garantija 2 metai. Mūsų privalumai: Su Jumis bendraus tikri p..
€91.00
Puodai : TEFAL CLASSY CHEF 10 Garantija 2 metai. Mūsų privalumai: Su Jumis bendraus tikri p..
€105.00
Puodų rinkinys : TEFAL DUETTO 10 Garantija 2 metai. Mūsų privalumai: Su Jumis bendraus tikr..
€111.00
Puodai

WWW.MIXTECHNIKA.LT pasiūlys puodų kiekvienam pagal Jūsų poreikius. Pasiūlysime žinomų ir patikimų gamintojų produktus. Tokie kaip LEIFHEIT, CLOER, PHILIPS, BRAUN, BOSCH,ELECTROLUX, GRAEF, DELONGHI, ROWENTA, TEFAL, KENWOOD, ZELMER, FRITEL ir kiti. Su mūsų parduodamais puodais smagu gaminti bet kurią dieną.

Mūsų privalumai:

Su Jumis bendraus tikri profesionalai, prekybos buitinės technikos bei puodų srityje, dirbantys nuo 2000 metų. Padėsime išsirinkti labiausiai Jūsų poreikius atitinkančią prekę: pagal atliekamas funkcijas, pagal turimą biudžetą, lizingo sąlygas, pristatymo peripetijas. Į sąvoką „pigiau“ įtraukiame ne tik jūsų pinigų bet ir Jūsų laiko taupymą.
Ieškantiems geriausios kainos siūlome didelį akcijų bei nuolaidų pasirinkimą bei galimybę derėtis individualiai.
Prekes pristatome ne tik į didžiuosius Lietuvos miestus: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Alytus, Marijampolė, bet ir į mažiausius Lietuvos kampelius.

Platus atsiskaitymo būdų pasirinkimas: internetu, pavedimu, lizingu, grynaisiais pinigais vietoje arba per kurjerį.

Laukiame jūsų skambučio: Kontaktai

Kitos kategorijosSmulki buitinė technika, Akcijos, Praeitų metų modelių išpardavimas, Vakuumatoriai, Virtuvinių kombainų priedai, Svarstyklės, Mėsmalės, Virtuviniai kombainai, Gruzdintuvės (Fritiūrinės), Skrudintuvai, Trintuvai (blenderiai), Sulčiaspaudės, Duonkepės, Bulvių tarkavimo prietaisai, Kavamalės, Kokteilinės, Virduliai, Lygintuvai, Garų puodai, Vaflinės, Mikseriai, Kepsninės (Griliai), Greitpuodžiai, Sumuštinių keptuvai, Virtuvinės svarstyklės, Daržovių ir mėsos pjaustyklės, Keptuvės, Ledų gaminimo prietaisai, Vaisių, daržovių, džiovyklės, Peilių galąstuvai, Daugiafunkciniai puodai - Cikloninės krosnelės, Lyginimo lentos, Džiovyklos, Pieno putų ruošimo prietaisai (plaktuvai), Smulkintuvai, Pjaustyklės, Lyginimo sistemos.

Rašyk
Skambink