Vakuumatoriai

STATUS vakuumo maišeliai 12x55 cm, 30vnt

€8.00

STATUS vakuumo maišeliai 20x28 cm, 40vnt

€8.00

STATUS vakuumo maišeliai 28x36 cm, 25vnt

€8.00

STATUS vakuumo rulonėliai 12x300cm, 5vnt

€9.00

STATUS vakuumo rulonėliai 20x300cm, 4vnt

€9.00

STATUS vakuumo rulonėliai 28x300cm, 3vnt

€9.00

STATUS vakuumo maišeliai 35x40 cm, 25vnt

€12.00

STATUS MINIVAC Vakuumatorius

€55.00

STATUS HV500 vakuumatorius

€81.70

STATUS SV2000 Vakuumatorius

€127.00

STATUS PROVAC PRO Vakuumatorius

€455.00
Vakuumatoriai

WWW.MIXTECHNIKA.LT pasiūlys didelį asortimentą vakuumatorių pagal Jūsų poreikius. Pasiūlysime žinomų ir patikimų gamintojų produktus. Tokie kaip PHILIPS, BRAUN, BOSCH,ELECTROLUX, GRAEF, DELONGHI, ROWENTA, TEFAL, KENWOOD, ZELMER,. Vakuumatoriai padės padidinti produktų galiojimo laiką. Kiekviena šeimininkė lengvai paruoš įvairiausias gėrybes žiemai ar tiesiog ilgesniam laikui.

Mūsų privalumai:

Su jumis bendraus tikri profesionalai buitinės technikos srityje, dirbantys nuo 2000 metų. Padėsime išsirinkti labiausiai jūsų poreikius atitinkančią prekę: pagal atliekamas funkcijas, pagal turimą biudžetą, lizingo sąlygas, pristatymo peripetijas.  Į sąvoką „pigiau“ įtraukiame ne tik jūsų pinigų bet ir Jūsų laiko taupymą.

Ieškantiems geriausios kainos siūlome didelį akcijų bei nuolaidų pasirinkimą bei galimybę derėtis individualiai.

Prekes pristatome ne tik į didžiuosius Lietuvos miestus: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Alytus, Marijampolė, bet ir į mažiausius Lietuvos kampelius.

Platus atsiskaitymo būdų pasirinkimas: internetu, pavedimu, lizingu, grynaisiais pinigais vietoje arba per kurjerį.

Laukiame jūsų skambučio: Kontaktai

Kitos kategorijosSmulki buitinė technika, Akcijos, Praeitų metų modelių išpardavimas, Virtuvinių kombainų priedai, Svarstyklės, Mėsmalės, Virtuviniai kombainai, Gruzdintuvės (Fritiūrinės), Skrudintuvai, Trintuvai (blenderiai), Sulčiaspaudės, Duonkepės, Bulvių tarkavimo prietaisai, Kavamalės, Kokteilinės, Virduliai, Lygintuvai, Garų puodai, Vaflinės, Mikseriai, Kepsninės (Griliai), Greitpuodžiai, Sumuštinių keptuvai, Virtuvinės svarstyklės, Daržovių ir mėsos pjaustyklės, Keptuvės, Lyginimo lentos, Ledų gaminimo prietaisai, Vaisių, daržovių, džiovyklės, Peilių galąstuvai, Daugiafunkciniai puodai - Cikloninės krosnelės, Džiovyklės, Pieno putų ruošimo prietaisai (plaktuvai), Smulkintuvai, Pjaustyklės, Puodai, Lyginimo sistemos

Rašyk
Skambink