Sumuštinių keptuvai

Sumuštinių keptuvas : TEFAL SM 1552 Galingumas (W): 700 Danga: Neprisvylanti Spalva: Metal..
€25.00
Sumuštinių keptuvas : PHILIPS HD2392 Spalva (-os): Baltos ir smėlio spalvosAngos matmenys (I..
€26.00
Sumuštinių keptuvas : RUSSELL HOBBS 17936-56 Galingumas (W): 700 Užrakinimo mechanizmas: Yr..
€26.00
Sumuštinių keptuvai

WWW.MIXTECHNIKA.LT pasiūlys sumuštinių keptuvus kiekvienam pagal Jūsų poreikius. Pasiūlysime žinomų ir patikimų gamintojų produktus.Tokie kaip CLOER, PHILIPS, BRAUN, BOSCH,ELECTROLUX, GRAEF, DELONGHI, ROWENTA, TEFAL, KENWOOD, ZELMER, FRITEL ir kiti. Kam nepatinka skaniai paskrudinti sumuštiniai. Visa tai – nuo sočių pusryčių iki greitai pagaminamų užkandžių – galima greitai paruošti naudojant viena iš musu siūlomų sumuštinių keptuvų. Jums patiks tai, kad šias sumuštinių keptuvus labai paprasta valyti dėl nelimpančios dangos.

Mūsų privalumai:

Su Jumis bendraus tikri profesionalai, prekybos buitinės technikos bei sumuštinių keptuvų srityje, dirbantys nuo 2000 metų. Padėsime išsirinkti labiausiai Jūsų poreikius atitinkančią prekę: pagal atliekamas funkcijas, pagal turimą biudžetą, lizingo sąlygas, pristatymo peripetijas. Į sąvoką „pigiau“ įtraukiame ne tik jūsų pinigų bet ir Jūsų laiko taupymą.
Ieškantiems geriausios kainos siūlome didelį akcijų bei nuolaidų pasirinkimą bei galimybę derėtis individualiai.
Prekes pristatome ne tik į didžiuosius Lietuvos miestus: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Alytus, Marijampolė, bet ir į mažiausius Lietuvos kampelius.

Platus atsiskaitymo būdų pasirinkimas: internetu, pavedimu, lizingu, grynaisiais pinigais vietoje arba per kurjerį.

Laukiame jūsų skambučio: Kontaktai

Kitos kategorijosSmulki buitinė technika, Akcijos, Praeitų metų modelių išpardavimas, Vakuumatoriai, Virtuvinių kombainų priedai, Svarstyklės, Mėsmalės, Virtuviniai kombainai, Gruzdintuvės (Fritiūrinės), Skrudintuvai, Trintuvai (blenderiai), Sulčiaspaudės, Duonkepės, Bulvių tarkavimo prietaisai, Kavamalės, Kokteilinės, Virduliai, Lygintuvai, Garų puodai, Vaflinės, Mikseriai, Kepsninės (Griliai), Greitpuodžiai, Virtuvinės svarstyklės, Daržovių ir mėsos pjaustyklės, Keptuvės, Lyginimo lentos, Ledų gaminimo prietaisai, Vaisių, daržovių, džiovyklės, Peilių galąstuvai, Daugiafunkciniai puodai - Cikloninės krosnelės, Džiovyklės, Pieno putų ruošimo prietaisai (plaktuvai), Smulkintuvai, Pjaustyklės, Puodai, Lyginimo sistemos.

Rašyk
Skambink