Kepsninės (Griliai)

Kepsninė : PHILIPS HD4417 Integruotas įjungimo / išjungimo jungiklis: Taip Temperatūros lem..
€66.00
Kepsninė - Grilius : PHILIPS HD4419 Galingumas (W): 2300 W Spalva: Juoda/metalo Garantija 2 metai..
€70.00

BOSCH TFB4431V kontaktinis grilis

€94.00

TEFAL GC702D Grilis

€133.00
Kepsninės (Griliai)

WWW.MIXTECHNIKA.LT pasiūlys Kepsnines (Grilius) kiekvienam pagal Jūsų poreikius. Pasiūlysime žinomų ir patikimų gamintojų produktus. Tokie kaip CLOER, PHILIPS, BRAUN, BOSCH,ELECTROLUX, GRAEF, DELONGHI, ROWENTA, TEFAL, KENWOOD, ZELMER, FRITEL ir kiti. Su kepsninėmis (Griliais) galėsite išsikepkite kepsnelių saulėtą ar lietingą dieną. Mūsų siūlomos elektrinės kepsninės greitai įkaista iki tinkamos temperatūros; galite kontroliuoti kepsninių karštį ir mėgautis puikiu kepsnių skoniu (ir išvaizda) bei daržovėmis, suvožtiniais ir žuvimi, kuriuos iškepsite greičiau nei bet kada anksčiau.

Mūsų privalumai:

Su Jumis bendraus tikri profesionalai, prekybos buitinės technikos bei kepsninių (grilių) srityje, dirbantys nuo 2000 metų. Padėsime išsirinkti labiausiai Jūsų poreikius atitinkančią prekę: pagal atliekamas funkcijas, pagal turimą biudžetą, lizingo sąlygas, pristatymo peripetijas. Į sąvoką „pigiau“ įtraukiame ne tik jūsų pinigų bet ir Jūsų laiko taupymą.
Ieškantiems geriausios kainos siūlome didelį akcijų bei nuolaidų pasirinkimą bei galimybę derėtis individualiai.
Prekes pristatome ne tik į didžiuosius Lietuvos miestus: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Alytus, Marijampolė, bet ir į mažiausius Lietuvos kampelius.

Platus atsiskaitymo būdų pasirinkimas: internetu, pavedimu, lizingu, grynaisiais pinigais vietoje arba per kurjerį.

Laukiame jūsų skambučio: Kontaktai

Kitos kategorijosSmulki buitinė technika, Akcijos, Praeitų metų modelių išpardavimas, Vakuumatoriai, Virtuvinių kombainų priedai, Svarstyklės, Mėsmalės, Virtuviniai kombainai, Gruzdintuvės (Fritiūrinės), Skrudintuvai, Trintuvai (blenderiai), Sulčiaspaudės, Duonkepės, Bulvių tarkavimo prietaisai, Kavamalės, Kokteilinės, Virduliai, Lygintuvai, Garų puodai, Vaflinės, Mikseriai, Greitpuodžiai, Sumuštinių keptuvai, Virtuvinės svarstyklės, Daržovių ir mėsos pjaustyklės, Keptuvės, Lyginimo lentos, Ledų gaminimo prietaisai, Vaisių, daržovių, džiovyklės, Peilių galąstuvai, Daugiafunkciniai puodai - Cikloninės krosnelės, Džiovyklės, Pieno putų ruošimo prietaisai (plaktuvai), Smulkintuvai, Pjaustyklės, Puodai, Lyginimo sistemos.

Rašyk
Skambink