Gruzdintuvės (Fritiūrinės)

Gruzdintuvė (Fritiūrinė) : TEFAL FF1231

€40.00

Gruzdintuvė (Fritiūrinė) : TEFAL FF175D

€62.00

Gruzdintuvė (Fritiūrinė) : FRITEL „PROFI-LINE“ 3505

€131.00

DELONGHI FH1163 multi keptuvas

€152.00
Gruzdintuvės (Fritiūrinės)

WWW.MIXTECHNIKA.LT pasiūlys gruzdintuvių (fritiūrinių) kiekvienam pagal Jūsų poreikius. Pasiūlysime žinomų ir patikimų gamintojų produktus.Tokie kaip PHILIPS, BRAUN, BOSCH,ELECTROLUX, GRAEF, DELONGHI, ROWENTA, TEFAL, KENWOOD, ZELMER, FRITEL ir kiti. Kam nepatinka gruzdintos bulvytės fri, keptas viščiukas ar svogūnų žiedai? Gaminkite mėgstamiausius patiekalus įvairiausiais būdais naudodami pasirinkę viena iš mūsų siūlomų gruzdintuvių (fritiūrinių): nuo įprastos su aliejumi skrudinimo iki kepimo be aliejaus.

Mūsų privalumai:
Su Jumis bendraus tikri profesionalai, prekybos buitinės technikos bei gruzdintuvių (fritiūrinių) srityje, dirbantys nuo 2000 metų. Padėsime išsirinkti labiausiai Jūsų poreikius atitinkančią prekę: pagal atliekamas funkcijas, pagal turimą biudžetą, lizingo sąlygas, pristatymo peripetijas. Į sąvoką „pigiau“ įtraukiame ne tik jūsų pinigų bet ir Jūsų laiko taupymą.
Ieškantiems geriausios kainos siūlome didelį akcijų bei nuolaidų pasirinkimą bei galimybę derėtis individualiai.
Prekes pristatome ne tik į didžiuosius Lietuvos miestus: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Alytus, Marijampolė, bet ir į mažiausius Lietuvos kampelius.

Platus atsiskaitymo būdų pasirinkimas: internetu, pavedimu, lizingu, grynaisiais pinigais vietoje arba per kurjerį.

Laukiame jūsų skambučio: Kontaktai

Kitos kategorijosSmulki buitinė technika, Akcijos, Praeitų metų modelių išpardavimas, Vakuumatoriai, Virtuvinių kombainų priedai, Svarstyklės, Mėsmalės, Virtuviniai kombainai, Skrudintuvai, Trintuvai (blenderiai), Sulčiaspaudės, Duonkepės, Bulvių tarkavimo prietaisai, Kavamalės, Kokteilinės, Virduliai, Lygintuvai, Garų puodai, Vaflinės, Mikseriai, Kepsninės (Griliai), Greitpuodžiai, Sumuštinių keptuvai, Virtuvinės svarstyklės, Daržovių ir mėsos pjaustyklės, Keptuvės, Lyginimo lentos, Ledų gaminimo prietaisai, Vaisių, daržovių, džiovyklės, Peilių galąstuvai, Daugiafunkciniai puodai - Cikloninės krosnelės, Džiovyklės, Pieno putų ruošimo prietaisai (plaktuvai), Smulkintuvai, Pjaustyklės, Puodai, Lyginimo sistemos.

Rašyk
Skambink