Akcijos

Plaukų džiovintuvas : TRISA COMPACT 1200 Galingumas - 1200W Dvejopa įtampa leidžia naudoti bet kur..
€9.00 €14.00
 
 
 
€10.00 €21.00
Plaukų kirpimo mašinėlė : TRISA EASY CUT Maitinimas tik iš elektros tinklo Savaime p..
€12.00 €19.00

BOSCH HEZ338250 2-jų lygių pilnai ištraukiami bėgeliai

€29.00 €95.00

Nešiojama kolonėlė PIONEER XW-LF1

€60.00 €85.00

KARCHER FC5 Premium 1.055-530.0 „Du viename“: grindų plovimas ir siurbimas vienu metu.

€251.00

Dulkių siurblys robotas KARCHER RC3 1.198-203.0

€747.00
Akcijos

WWW.MIXTECHNIKA.LT pasiūlys didelį asortimentą akcijinių prekių pagal Jūsų poreikius. Pasiūlysime žinomų ir patikimų gamintojų produktus. Tokie kaip PHILIPS, BRAUN, BOSCH,ELECTROLUX, GRAEF, DELONGHI, ROWENTA, TEFAL, KENWOOD, ZELMER, KARCHER, YAMAHA, PIONEER. Pas mus rasite prekių akcijinėmis kainomis, specialiūs pasiūlymus, išpardavimus ir daug kitu prekių geromis kainomis.

Mūsų privalumai:

Su jumis bendraus tikri profesionalai buitinės technikos srityje, dirbantys nuo 2000 metų. Padėsime išsirinkti labiausiai jūsų poreikius atitinkančią prekę: pagal atliekamas funkcijas, pagal turimą biudžetą, lizingo sąlygas, pristatymo peripetijas.  Į sąvoką „pigiau“ įtraukiame ne tik jūsų pinigų bet ir Jūsų laiko taupymą.

Ieškantiems geriausios kainos siūlome didelį akcijų bei nuolaidų pasirinkimą bei galimybę derėtis individualiai.

Prekes pristatome ne tik į didžiuosius Lietuvos miestus: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Alytus, Marijampolė, bet ir į mažiausius Lietuvos kampelius.

Platus atsiskaitymo būdų pasirinkimas: internetu, pavedimu, lizingu, grynaisiais pinigais vietoje arba per kurjerį.

Laukiame jūsų skambučio: Kontaktai

Kitos kategorijosSmulki buitinė technika, Praeitų metų modelių išpardavimas, Vakuumatoriai, Virtuvinių kombainų priedai, Svarstyklės, Mėsmalės, Virtuviniai kombainai, Gruzdintuvės (Fritiūrinės), Skrudintuvai, Trintuvai (blenderiai), Sulčiaspaudės, Duonkepės, Bulvių tarkavimo prietaisai, Kavamalės, Kokteilinės, Virduliai, Lygintuvai, Garų puodai, Vaflinės, Mikseriai, Kepsninės (Griliai), Greitpuodžiai, Sumuštinių keptuvai, Virtuvinės svarstyklės, Daržovių ir mėsos pjaustyklės, Keptuvės, Lyginimo lentos, Ledų gaminimo prietaisai, Vaisių, daržovių, džiovyklės, Peilių galąstuvai, Daugiafunkciniai puodai - Cikloninės krosnelės, Džiovyklės, Pieno putų ruošimo prietaisai (plaktuvai), Smulkintuvai, Pjaustyklės, Puodai, Lyginimo sistemos

Rašyk
Skambink