• OBELŲ BRIKETAI

Prekės kodas: OBELŲ BRIKETAI

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Gamintojas: BRADLEY

OBELŲ BRIKETAI - Obelų briketai rūkymui

€22.00

OBELŲ BRIKETAI - Obelų briketai rūkymui

Bradley Smoker rūkylų paslaptis – Bradley aromatiniai rūkymo briketai. Briketų gamybos proese yra supresuojamas tikslus kiekis kietmedžio skiedrų, kontroliuojant slėgį ir temperatūrą, nenaudojant jokių rišančiųjų medžiagų. Gamybai naudojama tik aukščiausios kokybės mediena. Kai kurie briketai gaminami maišant įvairias medienos rūšis.
Alksnis ir klevas suteikia sodrų ir ryškų kvapą, dažniausiai naudojamą jūros produktams ir kumpiui.
Stipresnis ir dar ryškesnis karijos ir skėstašakio kvapas naudojamas jautienos ir kiaulienos rūkymui .
Obelis ir vyšnia suteikia saldesnį, švelnesnį kvapą, kuris naudojamas paukštienai ir žvėrienai.
Bradley Smoker rūkykla sudegina po vieną aromatinį rūkymo briketą kas 20 minučių, sukurdama švarų dūmų kvapą. Sudegęs briketas yra švelniai išstumiamas sekančio, ir įkrenta į vandens talpą kur užgesinamas. Ciklas kartojasi tol, kol yra briketų atsarga.
Degant medienai dūmų kvapas išsiskiria pačioje degimo pradžioje. Kai tik mediena įkaista tiek, kad gali degti savarankiškai, ji išskiria aukštą temperatūrą, rūgštis, dervas ir dujas. Tai sugadintų skonį ir rūkomo maisto išvaizdą. Kai mediena pradega iki tokios stadijos, kepimo proceso nebegalima kontroliuoti. Naudojant Bradley aromatinius rūkymo briketus tokių prielaidų yra išvengiama.
Bradley aromatinius rūkymo briketai ne tik padeda atsikratyti nepagaidaujamo karščio, bet jų pagalba išgaunami dūmai yra keturis kartus švaresni nei būtų deginant palaidas skiedras pakuroje.

Techninės specfkacijos
Rūkyklų priedai Rūkymo briketai
Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink