Plaukų kirpimo mašinėlės gyvūnams

MOSER 1245-0070 Max45 Profesionali kerpamoji mašinėlė gyvūnams

€123.00

Maitinimas:iš tinklo

€127.00

Maitinimas: iš tinklo

€162.00
Plaukų kirpimo mašinėlė gyvūnams:OSTER PRO3000 Ypač pajėgi profesionali kerpamoji maš..
€318.00
Plaukų kirpimo mašinėlės gyvūnams

WWW.MIXTECHNIKA.LT pasiūlys plaukų kirpimo mašinėlių gyvūnams kiekvienam pagal Jūsų poreikius. Pasiūlysime žinomų ir patikimų gamintojų produktus, tokie kaip: BABYLISS, BOSCH, BRAUN, MOSER, OSTER, PHILIPS, REMINGTON, ROWENTA, VALERA, WAHL.

Mūsų privalumai:

Su Jumis bendraus tikri profesionalai, prekybos buitinės technikos bei plaukų kirpimo mašinėlių srityje, dirbantys nuo 2000 metų. Padėsime išsirinkti labiausiai Jūsų poreikius atitinkančią prekę: pagal atliekamas funkcijas, pagal turimą biudžetą, lizingo sąlygas, pristatymo peripetijas. Į sąvoką „pigiau“ įtraukiame ne tik Jūsų pinigų bet ir Jūsų laiko taupymą.

Ieškantiems geriausios kainos siūlome didelį akcijų bei nuolaidų pasirinkimą bei galimybę derėtis individualiai.

Prekes pristatome ne tik į didžiuosius Lietuvos miestus: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Alytus, Marijampolė, bet ir į mažiausius Lietuvos kampelius.

Platus atsiskaitymo būdų pasirinkimas: internetu, pavedimu, lizingu, grynaisiais pinigais vietoje arba per kurjerį.

Laukiame jūsų skambučio: Kontaktai

Kitos kategorijos: Plaukų džiovintuvai, Plaukų tiesinimo žnyplės, Plaukų garbanojimo žnyplės, Grožio priemonės, Barzdaskutės, Epiliatoriai, Barzdakirpės, Kūno plaukų priežiūros rinkiniai, Nosies, ausų ir antakių plaukų kirpimo mašinėlės, Plaukų kirpimo mašinėlės gyvūnams,Grožio priemonės, Plaukų priežiūra.

Rašyk
Skambink