Barzdakirpės

BRAUN BT3020 Barzdakirpė

€25.00
Barzdakirpės:REMINGTON MB4110 Advanced Titanium Blades Self–sharpening blades T-Blade preci..
€33.00

VALERA 625.01 Contour X Barzdakirpė

€35.00

VALERA 654.01 Kirpimo sistema plaukams, barzdai ir kūnui

€45.00
Barzdakirpės

WWW.MIXTECHNIKA.LT pasiūlys barzdakirpių kiekvienam pagal Jūsų poreikius. Pasiūlysime žinomų ir patikimų gamintojų produktus, tokie kaip: BABYLISS, BOSCH, BRAUN, MOSER, OSTER, PHILIPS, REMINGTON, ROWENTA, VALERA, WAHL.
Susipažinkite su šukuosenos formavimo priemonių, barzdaskučių, epiliatorių, plaukų žnyplių, plaukų džiovintuvų (fenų), plaukų kirpimo mašinėlių, barzdakirpių, nosies, ausų ir antakių plaukų kirpimo mašinėlių, kūno plaukų priežiūros priemonių, mašinėlių gyvūnams asortimentu. Geri kasdienio naudojimo gaminiai, skirti sveikatai ir grožiui išsaugoti – tai žingsnis kūno ir sielos žvalumo link.

Mūsų privalumai:
Su Jumis bendraus tikri profesionalai, prekybos buitinės technikos bei barzdaskučių srityje, dirbantys nuo 2000 metų. Padėsime išsirinkti labiausiai Jūsų poreikius atitinkančią prekę: pagal atliekamas funkcijas, pagal turimą biudžetą, lizingo sąlygas, pristatymo peripetijas. Į sąvoką „pigiau“ įtraukiame ne tik Jūsų pinigų bet ir Jūsų laiko taupymą.
Ieškantiems geriausios kainos siūlome didelį akcijų bei nuolaidų pasirinkimą bei galimybę derėtis individualiai.

Prekes pristatome ne tik į didžiuosius Lietuvos miestus: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Alytus, Marijampolė, bet ir į mažiausius Lietuvos kampelius.

Platus atsiskaitymo būdų pasirinkimas: internetu, pavedimu, lizingu, grynaisiais pinigais vietoje arba per kurjerį.

Laukiame jūsų skambučio: Kontaktai

Kitos kategorijos: Plaukų džiovintuvai, Plaukų tiesinimo žnyplės, Plaukų garbanojimo žnyplės, Plaukų kirpimo mašinėlės, Grožio priemonės, Epiliatoriai, Barzdaskutės, Kūno plaukų priežiūros rinkiniai, Nosies, ausų ir antakių plaukų kirpimo mašinėlės, Plaukų kirpimo mašinėlės gyvūnams, Plaukų priežiūra.

Rašyk
Skambink