Kaitlentės

CANDY CLG64SPB duj. paviršius

€83.00

WHIRLPOOL AKR361IX duj.kaitlentė

€110.00

BOSCH PKE645B17E el. st.keram plokštė

€169.00

BOSCH PKE611B17E st.keram.plokštė

€175.00

Electrolux EHF6342XOK stiklokeram. kaitl

€180.00
..
€273.00
Kaitlentės

WWW.MIXTECHNIKA.LT pasiūlys kaitlentčių kiekvienam pagal Jūsų poreikius. Pasiūlysime žinomų ir patikimų gamintojų produktus. Tokie kaip BEST, GORENJE, AEG, ARISTON, ELECTROLUX, WHIRLPOOL, BOSCH, SIEMENS, BRANDT, DE DIETRICH, MASTERCOOK. Susipažinkite su elektrinių paviršių, indukcinių paviršių, dujinių paviršių, kombinuotų paviršių, DOMINO dujinių paviršių, DOMINO elektrinių paviršių, DOMINO indukcinių paviršių asortimentu. Norite pakepintų svogūnų, ant grotelių keptos žuvies ar lietinių? Mūsų kaitlentės paruoš viską, ko tik pageidausite.

Mūsų privalumai:
Su jumis bendraus tikri profesionalai, prekybos buitine technika bei kaitlentčių srityje, dirbantys nuo 2000 metų. Padėsime išsirinkti labiausiai jūsų poreikius atitinkančią prekę: pagal atliekamas funkcijas, pagal turimą biudžetą, lizingo sąlygas, pristatymo peripetijas.  Į sąvoką „pigiau“ įtraukiame ne tik jūsų pinigų bet ir Jūsų laiko taupymą.
Ieškantiems geriausios kainos siūlome didelį akcijų bei nuolaidų pasirinkimą bei galimybę derėtis individualiai.
Prekes pristatome ne tik į didžiuosius Lietuvos miestus: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Alytus, Marijampolė, bet ir į mažiausius Lietuvos kampelius.
Platus atsiskaitymo būdų pasirinkimas: internetu, pavedimu, lizingu, grynaisiais pinigais vietoje arba per kurjerį.
Laukiame jūsų skambučio: Kontaktai
Rašyk
Skambink