Sveiki, jūs galite prisijungti arba užsiregistruoti.
+370 673 19938, +370 683 10946 arba info@mixtechnika.lt

Mixtechnika.lt

0 prekė(-s) - €0.00

Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias!

Rodyti per puslapį:
Rikuoti pagal:
€20.00
€29.00

Televizorių laikikliai

WWW.MIXTECHNIKA.LT pasiūlys Televizorių laikiklių kiekvienam pagal Jūsų poreikius. Pasiūlysime žinomų ir patikimų gamintojų produktus. Tokie kaip BARKAN, ELECTRICLIGHT, SONOROUS. Susipažinkite su Televizorių laikiklių asortimentu ir išsirinkite, kas jums labiausiai tinka.

Mūsų privalumai:

Su jumis bendraus tikri profesionalai, prekybos Televizorių laikiklių srityje, dirbantys nuo 2000 metų. Padėsime išsirinkti labiausiai jūsų poreikius atitinkančią prekę: pagal atliekamas funkcijas, pagal turimą biudžetą, lizingo sąlygas, pristatymo peripetijas.  Į sąvoką „pigiau“ įtraukiame ne tik jūsų pinigų bet ir Jūsų laiko taupymą.

Ieškantiems geriausios kainos siūlome didelį akcijų bei nuolaidų pasirinkimą bei galimybę derėtis individualiai.

Prekes pristatome ne tik į didžiuosius Lietuvos miestus: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Alytus, Marijampolė, bet ir į mažiausius Lietuvos kampelius.

Platus atsiskaitymo būdų pasirinkimas: internetu, pavedimu, lizingu, grynaisiais pinigais vietoje arba per kurjerį.

Laukiame jūsų skambučio: Kontaktai

Kitos kategorijos: Televizoriai, 3D akiniai, Kiti priedai, Automobilinė garso aparatūra , Namų kino sistemos , „Blu-ray“ ir DVD grotuvai , Magnetolos, Muzikos centrai, Hi-Fi komponentai, Ausinės, Radijo imtuvai, Belaidžiai garsiakalbiai, Televizoriai ir jų priedai.