[ 0 ] prekių
Atsiskaityti
 x 
Prekių krepšelis tuščias
  • 1
  • 2
  • 3
FAGOR RAPID XPRESS PURPLE

FAGOR RAPID XPRESS PURPLE

287,00 Lt
247,00 Lt
40,00 Lt
Daugiau
info
PHILIPS HR7776

PHILIPS HR7776

440,00 Lt
400,00 Lt
40,00 Lt
Daugiau
info
YAMAHA PDX-B11

YAMAHA PDX-B11

460,00 Lt
420,00 Lt
40,00 Lt
Daugiau
info
body_bg
Smulki buitinė technika

Paieška E-parduotuvėje

Susisiekite

+370 673 19938
+370 683 10946

KUVINGS NS-998-950

Vertinimas: Kol kas vertinimų nėra
Kaina:
1110,00 Lt
321.48 EUR
  • Aprašymas
  • Apžvalgos
Gamintojas: KUVINGS
Sulčiaspaudė : KUVINGS NS-998-950
Galingumas (W):240 W
Greičiai:Yra
Talpa sultims (L):1 L
Inovatyvus dizainas
Dizainas paremtas profesionalų sulčiaspaudžių, tinkamų, pvz., tik obuolių sultims sunkti, principu – technologiją pritaikius daugiafunkcėje namų sulčiaspaudėje, naudotojai gali mėgautis išskirtiniu našumu ir geriausiu maistiniu savybių išlaikymu. Kaip kitos profesionalų vienfunkcės sulčiaspaudės, ši sulčiaspaudė lėtai išsunkia sultis, kad vaisiai ar daržovės būtų kuo mažiau veikiami oksidacijos bei trinties / šilumos. Kitaip nei kitomis daugiafunkcėmis sulčiaspaudėmis, jomis neparuošite kūdikio maistelio ar tešlos – tiesiog pačias geriausias sultis.
Daug galimybių
Sulčiaspaudė spaudžia sultis iš įvairiausių vaisių ir daržovių, taip pat kviečių gemalų. Galite pasiruošti eksperimentams ir paragauti salierų, petražolių, špinatų, lapinių kopūstų, agurkų, imbiero ir įvairiausių želmenų sulčių! Netgi galite išsukti sultis iš tokių dalykų kaip pušies spygliai ar alijošius. Mažas greitis geriausiai išsaugo skonį ir maistingumą, nes kitaip nei įprastose sulčiaspaudėse, produktai nėra veikiami aukštos temperatūros ir oksidacijos procesų.
Sumanus dizainas
Ši sulčiaspaudė yra pirmoji vertikalaus dizaino sulčiaspaudė, kurios komponentuose, įskaitant sulčių ir minkštimų talpas, nenaudojamas BPA plastikas. Ji sukurta taip, kad galėtumėte pilnai surinkę patogiai padėti po spintele ar kitoje vietoje, kur ji būtų visada po ranka, neužimdama daug vietos. Sulčiaspaudė taip pat yra viena tyliausių prieinamų sulčiaspaudžių šiandien. O kadangi prietaise integruota lengvo valymo sistema, jį netruksite išvalyti.
Garantija 2 metai.

Mūsų privalumai:
Su Jumis bendraus tikri profesionalai, prekybos buitinės technikos bei sulčiaspaudžių srityje, dirbantys nuo 2000 metų. Padėsime išsirinkti labiausiai Jūsų poreikius atitinkančią prekę: pagal atliekamas funkcijas, pagal turimą biudžetą, lizingo sąlygas, pristatymo peripetijas. Į sąvoką „pigiau“ įtraukiame ne tik Jūsų pinigų bet ir Jūsų laiko taupymą.
Ieškantiems geriausios kainos siūlome didelį akcijų bei nuolaidų pasirinkimą bei galimybę derėtis individualiai.
Prekes pristatome ne tik į didžiuosius Lietuvos miestus: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Alytus, Marijampolė, bet ir į mažiausius Lietuvos kampelius.
Platus atsiskaitymo būdų pasirinkimas: internetu, pavedimu, lizingu, grynaisiais pinigais vietoje arba per kurjerį.
Laukiame Jūsų skambučio: Kontaktai
Atsiliepimų apie šią prekę nėra